Koktajle, ewolucje i rowery czyli Małopolska TOUR 2018!

Koktajle, ewolucje i rowery czyli Małopolska TOUR 2018!

Rusza kolejna edycja radosnej imprezy dla fanów dwóch kółek! W Tarnowie, Nowym Targu, Starym Sączu i Oświęcimiu odbędzie się MAŁOPOLSKA TOUR 2018. Na uczestników eventu czeka dobra muzyka, popisy na BMX, MTB i bicyklach, blender bike, mobilny tor grawitacyjny (sic!) oraz przede wszystkim dobra zabawa!

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wyścigach na trasach różnej długości. Na starcie otrzymają koszulki i numerki. Dla najmłodszych entuzjastów kolarstwa przygotowane zostały szkolenia z bezpiecznej jazdy rowerem, które poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Wydzielona zostanie także specjalna strefa zabawy dla dzieci oraz wystawa zabytkowych rowerów. Dla smakoszy będzie strefa food-trucków w której można będzie skorzystać z blender bike – krzyżówki blendera i rowera stacjonarnego. Przygotowywanie koktajli nigdy nie było tak zdrowe!

Adrenaliny z pewnością dodadzą pokazy zawodników światowej klasy w  dirt jumpingu na rowerach BMX i MTB, które odbędą się na konstrukcji pozwalającej wybić się na sześć metrów! A dla śmiałków, chcących spróbować czegoś nie z tej Ziemi, przygotowany został mobilny tor grawitacyjny. Ostra jazda… bez pedałowania.

Ale to nie wszystko – wieczorem na uczestników imprezy czeka solidna dawka dobrej muzyki! W Tarnowie (5 sierpnia) zagrają Łąki Łan i O.S.T.R, w Nowym Targu (19 siepnia) zabrzmią happysad i The Dumplings, w Starym Sączu (26 sierpnia) zagrzeje publiczność Kamil Bednarek, a w Oświęcimiu (9 września) – Organek i Lao Che.

Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy

 

Share on twitter
Share on facebook