Kochasz fotografię? Weź udział w Sądeckich Dniach Fotografii i ucz się od najlepszych

O tym, jak zatrzymać chwile w kadrze, o  poszukiwaniu piękna, fotografowaniu w podróży, studium światła i fotografiach reportażowych będzie można dowiedzieć się podczas organizowanych w Nowym Sączu Sądeckich Dni Fotografii. Zgłoś się i weź dział w warsztatach, panelach dyskusyjnych i spotkaniach autorskich z mistrzami polskiej fotografii.

Renault2

Alicja Przybyszowska, Adam Mikołajczyk, Piotr Droździk, Katarzyna Bielak, Marcin Morański, Kamil Bańkowski i Czesław Czapliński - z tymi osobami będzie można spotkać się osobiście podczas warsztatów z zakresu fotografii studyjnej, reportażowej, krajobrazowej oraz podróżniczej. Trzydniowe spotkania w fotografią obywać się będą od 17 do 19 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu i obfitować będą w panele dyskusyjne oraz spotkania --autorskie i warsztatowe, podczas których będzie można zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

- Myślę, że spośród wszystkich sześciu wydarzeń, które przygotowaliśmy na tegoroczną edycję, każdy z pasjonatów fotografii znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nawet ktoś specjalizuje się w krajobrazie, a chciałby poznać świat reporterski, czy może spróbować swoich sił w studio reporterskim, to wszystko będzie stało dla państwa otworem - powiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej wydarzenie Adrian Maraś.

Projekt organizowany jest z inicjatywy Sądeckiej Grupy Fotograficznej, Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Stowarzyszenia „Orion” oraz Stowarzyszenia „Dla Miasta”. Bezpłatna rejestracja na poszczególne warsztaty rozpocznie się 3 sierpnia o godzinie 20 pod adresem: WWW.SADECKAGF.PL/SDF

- Jest to młode przedsięwzięcie, bo jest organizowane po raz drugi, ale myślę, że nabierze rozpędu i będzie jak nasz Jesienny Festiwal Teatralny czy Festiwal Filmowy, które stały się marką rozpoznawalną - dodała Marta Jakubowska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Szczegółowy program poniżej:

Piątek, 17 sierpnia
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu /Sala Kameralna/
17:00 - Kamil Bańkowski, Marcin Morański - „W poszukiwaniu piękna…” - panel dyskusyjny / fotografia krajobrazowa
18:30 - Alicja Przybyszowska - „Fotografujmy w podróży…” - panel dyskusyjny / fotografia podróżnicza

Sobota, 18 sierpnia
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu /Sala Kameralna/
14:00 - Katarzyna Bielak - „Studium Światła” - warsztaty / fotografia studyjna

/Sala Widowiskowa/
17:00 - Adam Mikołajczyk - „Pracowania Męskich Portretów” - spotkanie autorskie / fotografia studyjna
18:30 - Czesław Czapliński - „Famous Faces / Znane Twarze” - spotkanie autorskie / fotografia reportażowa

Niedziela, 19 sierpnia
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu /Sala Kameralna/
10:30 - Piotr Droździk - „Człowiek - Przestrzeń Krajobrazu” - warsztaty / fotografia reportażowa

 

 

 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.