Koalicja Obywatelska ujawniła wyborcze "jedynki". W sądeckim okręgu niespodzianka!

Poseł Andrzej Czerwiński nie będzie "jedynką" na liście kandydatów do Sejmu, których wystawi Koalicja Obywatelska w najbliższych wyborach parlamentarnych. Liderką listy KO w okręgu nr 14 jest 39-letnia Jagna Marczułajtis - Walczak, pochodząca z Zakopanego snowboardzistka i polityk, trzykrotna uczestniczka zimowych igrzysk olimpijskich, posłanka na Sejm VII i VIII kadencji. Prywatnie - mama trójki dzieci  Jagody, Igi i  niepełnosprawnego Andrzeja cierpiącego na nieuleczalną chorobę  - pachygyrię.

Poseł Andrzej Czerwiński (były prezydent Nowego Sącza, poseł od czwartej kadencji) będzie startował z drugiego miejsca na liście. Na trzeciej pozycji znalazła się Marta Fogler.

 

GOLDENEGO12-18.12

3 comments

  1. marek 3 Sierpień, 2019 at 00:05 Odpowiedz

    Marczułajtis głosowała w 2012 r. za odebraniem zasiłków opiekunom niepełnosprawnym (520 zł), skazując ich na eutanazję, tak wygląda cynizm POKO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.