Wasza Miss, Klaudia Smoleń z zieloną kartą przechodzi dalej…

Klaudia Smoleń jest studentką III roku Pedagogiki. Ma 22 lata, 176 centymetrów wzrostu, ma tytuł Miss Dobrego Tygodnika Sądeckiego i ma coś jeszcze: „zieloną kartę” dzięki której przechodzi do ćwierćfinału Miss Polski 2017!

Żeby emocje po wyborach Miss Ziemi Sądeckiej całkowicie w Was nie ostygły, przypominamy, że to nie koniec konkursu i Waszej Miss oraz wszystkim pięknym dziewczętom, które przechodzą do dalszych etapów, jeszcze będzie okazja kibicować.

Bardzo możliwe, że 23 i 24 czerwca w Kozienicach nasze królowe piękności będą walczyć o awans do finału konkursu Miss Polski 2017

Najbliższym etapem będzie ćwierćfinał  do którego zakwalifikowały się kolejno Miss, Wicemiss i II Wicemiss oraz dziewczęta, które otrzymały dziką kartę od organizatorów Miss Polski czyli Klaudia Smoleń i Gabriela Kulig.

Następnie będzie półfinał, w którym wezmą udział dziewczyny wybrane podczas ćwierćfinału i ostatni etap – Finał Miss Polski, który odbędzie się w grudniu.

Nie spodziewałam się tego, że zdobędę jakikolwiek tytuł. Naprawdę. Stres był ogromny, a teraz gdy emocje już opadły, z pewnością mogę powiedzieć: nie żałuję! Przede wszystkim chciałam podziękować za każdy głos oddany na mnie. Bardzo dziękuję mojej bratowej, która namówiła mnie do wzięcia udziału w konkursie. Myślę, że jest to doskonałe wydarzenie dla dziewczyn, które chcą spróbować sił w modelingu – mówi Wasza Miss Klaudia.

 

zdjęcia Joanna Korzeń

Wyniki Konkursu Miss Ziemi Sądeckiej oraz galerię zdjęć z finału obejrzysz TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.