ROZDAJEMY BILETY! *Wieczór Gier* w KINIE SOKÓŁ

Maks i Annie umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks, organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na FILM

Wieczór Gier

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia polub post z informacją o filmie na grupie Czytelników DTS14 – Wiadomości z Beskidu  a pod nim napisz w komentarzu dokończenie zdania: “Moja ulubiona gra to…”
Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu 😉

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli (11 marca), do godz.20.00 

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego codziennie w godz 9-16.

Ostatni seans wyświetalny jest 15 marca!

Zapraszamy do zabawy ?

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.