Kickboxing. Fight House Nowy Sącz zdominował galę!

W poprzedni piątek reprezentanci Fight House Nowy Sącz udali się w województw lubuskie, by wystąpić na tamtejszej Gali Słońsk Kickboxing – Sparingi Międzyklubowe.

Sądeczanie wystawili trzech zawodników: Dawida Świerczyńskiego, Adama Wójtowicza oraz Arka Rolkę.

- Walczyliśmy z reprezentantami regionu i mimo tego że byliśmy gośćmi wygraliśmy trzy walki – cieszy się trener w FH Rafał Dudek.

Adam Wójtowicz zdecydowanie pokonał bardziej doświadczonego rywala, Dawid Świerczyński zremisował walkę, natomiast Arek Rolka wygrał pierwszy pojedynek, po czym otrzymał ofertę kolejnego występu. Nie była to błędna decyzja, bowiem sądeczanin zaprezentował się ze świetnej strony dwukrotnie posyłając swojego przeciwnika, zawodnika gospodarzy, na deski.

- Jesteśmy dumni z tego, iż jako goście zdominowaliśmy imprezę! Takie wyjazdy wpisują się w cel naszego klubu czyli "jeździć walczyć i wygrywać"! W miarę możliwości staramy się tak toczyć walki wyjazdowe, by zawodnicy wspinalni się po kolejnych szczeblach kariery. Należy też pamiętać o tym, że wygrane na wyjeździe smakują najlepiej – przyznaje Rafał Dudek.

Czytaj również: POMOCNIK ZGODNIE Z PRZYPUSZCZENIAMI OPUSZCZA SANDECJĘ I WRACA DO GKS BEŁCHATÓW

Fight House Nowy Sącz składa podziękowania firmie Fonmix oraz miastu Nowy Sącz.

W najbliższy weekend FH wystąpi na amatorskim turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tym razem klub z miasta nad Dunajcem będzie reprezentować dziesięciu wojowników.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Fight House Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.