Kibice Sandecji protestują. Nie będzie dopingu, flag i Kibiców na prezentacji drużyny

Kibice Sandecji protestują. Nie będzie dopingu, flag i Kibiców na prezentacji drużyny

Kibice Sandecji podejmują kolejną inicjatywę (po manifestacji pod ratuszem), demonstrującą ich niezadowolenie z postępów prac przy budowie nowego stadionu dla Sandecji. Tym razem zapowiadają brak uczestnictwa w przedsezonowej prezentacji drużyny, która odbędzie się za siedem dni w galerii Trzy Korony. Nie będzie flag oraz dopingu podczas imprezy. 

,,Stowarzyszenie Kibiców Sandecji informuje, iż w związku z bierną postawą klubu w sprawie budowy nowego stadionu przy ulicy Kilińskiego, postanawia przyjąć równie bierną postawę w niektórych kwestiach związanych z szeroko pojętym kibicowaniem (…). Stoimy na stanowisku, iż prezentacje drużyny powinny odbywać się na stadionie (którego niestety nie mamy) lub halach sportowych (co przerosło organizacyjnie klub)” piszą w oświadczeniu Kibice  Sandecji.

Zapowiadają brak jakiejkolwiek mobilizacji w szeregach. Nie planują również w żaden sposób uatrakcyjnić wydarzenia. To nie koniec ich działań ,,zachęcających” do prężnego zajęcia się sprawą klubu. Nie wykluczają kolejnych bardziej drastycznych kroków. Możliwe, że przestaną także uczestniczyć w meczach w Niecieczy- jednak tego ani nie potwierdzają, ani nie wykluczają.

Planują także zorganizować w najbliższą niedzielę (4 lutego) w ośrodku ,,Kibice Razem” spotkanie dotyczące dalszych działań podejmowanych w walce o stadion.

,,Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które mają pomysły, sugestie, plany odnośnie tego, co powinniśmy zrobić, by osiągnąć nasz cel, jakim jest budowa nowoczesnego stadionu przy ulicy Kilińskiego” – informują.

Kibice Sandecji: nikogo przepraszać nie będziemy, bo nie mamy za co

Fot. arch. DTS/ Klaudia Kulak

 

Reklama