Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu… Szalony koncert w niedzielę w Spóźnionym Słowiku

Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu… Szalony koncert w niedzielę w Spóźnionym Słowiku

Ignu to postać stworzona przez amerykańskiego poetę Alena Ginsberga. To święty i szaleniec. Budda i menel. Codziennie śpi w innym łóżku. Poszukuje oświecenia i zbawienia. Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. Tak powstał zespół Ignu… Rozpoznali się od razu gdzieś na warszawskiej Pradze.

Grają razem od 2015 roku. Muzyka Ignu to szalony lot pełen rozbudowanych i zaskakujących rozwiązań. By w pełni doświadczyć możliwości zespołu, trzeba usłyszeć go na scenie – koncerty zawsze pełne są niesamowitej energii. Będzie ku temu okazja w Nowym Sączu. Ignu już w najbliższą niedzielę da koncert w Spóźnionym Słowiku.

W 2017 zespół wydał debiutancki album “Lightningflash Flintspark”, a dwa lata później album “Auriga” gdzie jeszcze wyraźniej słychać liczne zmiany tempa i nastroju. W 2020/2021 publikują pojedyncze single zbierając siły przed trzecią płytą. Po zmianach w składzie na początku 2022 roku, występują już jako trio – Jan Szegda: wokal, gitara; David Condis y Troyano: wokal, bas; Cyryl Skiba: wokal, perkusja. W 2023 roku ukazuje się ich trzecie wydawnictwo “Unity III”. Premiera blisko godzinnego koncept albumu, planowana jest na późną wiosnę. Wydawnictwo to otwarcie nowego rozdziału w historii warszawskiego tria.

14 maja 2023, godz. 20:00, Spóźniony Słowik
Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu
Link do systemu biletowego: https://goout.net/pl/bilety/ignu/cels

Czytaj też:

klik

Policjanci przemierzą 1000 kilometrów na rowerach. Wszystko dla czteroletniej Zosi

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama