Katarzyna Zielińska pokazała światu swoją wielką miłość...

Przekazujemy dalej garść ciepłych słów na świąteczny czas od szczęśliwej mamy - Katarzyny Zielińskiej. Pochodząca z Sądecczyzny 38-letnia aktorka została mamą po raz drugi. W styczniu 2015 roku urodził się jej pierwszy syn - Henryk. Jego braciszek pojawił się na świecie tuż przed tegorocznymi świętami.  Tatą chłopców jest Wojciech Domański, którego aktorka poślubiła 3 sierpnia 2013 roku.

Kochani! Życzę Wam, żebyście w ten piękny świąteczny czas otoczeni byli miłością, dobrem i najbliższymi, najukochańszymi osobami, które powodują, że nasze życie ma sens. Cieszmy się z najmniejszych rzeczy i spraw, które składają się na nasze WIELKIE SZCZĘŚCIE. I nie zapominajmy obdarzać uśmiechem i wyrozumiałością ludzi, których spotykamy codziennie na swojej drodze. To czasem większy prezent niż brylant zakupiony w najdroższym sklepie❤️ Sciskam Was z moim największym szczęściem, kuleczką pachnącą mlekiem i miłością

fot. archiwum Katarzyny Zielińskiej/Instagram


dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.