Kasina: 12-13 stycznia: SKI TEST 2019

12 – 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

wsb3

Za darmo będzie można zobaczyć i przetestować narty i deski BLOSSOM, DYNASTAR, ELAN, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, VOLKL, WED’ZE.

Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.

Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry.

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.

 

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.