Wielkanocne kartki od świetlicowych dzieci dla Sądeckiego Hospicjum

Wychowankowie Zespołu Świetlic Środowiskowych przygotowali wyjątkowy prezent dla Sądeckiego Hospicjum: kartki wielkanocne wykonane własnoręcznie i z sercem. Dyrektor  zespołu świetlic Aleksandra Ślusarek wraz z delegacją świetlicowych podopiecznych przekazała 130 świątecznych kartek na ręce Mieczysława Kaczwińskiego, dyrektora hospicjum.

W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Klubu Kotłownia i Świetlicy Środowiskowej z osiedla Szujskiego wraz z wychowawcami , którzy byli odpowiedzialni za nadzorowanie i wykonanie prac.

Przedsięwzięcie miało na celu kształtowanie wśród dzieci postawy otwartości, szerzenia idei ruchu hospicyjnego oraz niesienia pomocy potrzebującym – tłumaczą pomysłodawcy akcji.

Dyrektor Kaczwiński podziękował  za serce  oraz za zaangażowanie dzieci i wychowawców w przygotowanie kartek.

Do inicjatywy dołożyli swoje piękne „trzy grosze” dyrektor Wydziału Zdrowia Grzegorz Chochla, Edyta Basiaga,  Kinga Tokarczyk, Anna Wójcik, Agata Marusiak ,Barbara Fornagiel, Dorota Długosz, Justyna Leśniak i Wiola Chapko.

Kartki wraz z życzeniami na Wielkanoc trafią do osób, które wspierają działania Sądeckiego Hospicjum.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.