Karolina, Justyna i Michał – czyli znajome twarze w The Voice of Poland

O Karolinie Szczurowskiej z Limanowszczyzny mieliśmy okazję usłyszeć po raz pierwszy trzy lata temu, kiedy jako 15-latka wzięła udział w programie The Voice Kids. Z kolei Justyna Jędrusik w ubiegłym roku została finalistką Szansy na Sukces. Dziś obie zaprezentowały swoje umiejętności w telewizyjnym show TVP2 – The Voice of Poland. To jednak nie jedyne znajome twarze, które można było zobaczyć na szklanym ekranie.

Karolina i Justyna stanęły przed jury w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Karolina zaśpiewała utwór ,,Never grow up” Taylor Swift.  Pod swoje trenerskie skrzydła postanowił wziąć ją Marek Piekarczyk. Tomson i Baron przekonywali, że również chcieli mieć ją w swojej drużynie, jednak nie zdążyli wcisnąć czerwonego przycisku w odpowiednim momencie. – Zaczarowałaś nas tak, że daliśmy ciała i się zagapiliśmy – tłumaczył Baron.

– Dobrze, że jesteś w mojej drużynie, bo nauczę cię, jak odróżniać bajer od prawdy – zripostował Marek Piekarczyk. – Podobało mi się jak malujesz dźwiękiem. Jesteś malarką. Może czasami nie do końca wybierasz te kolory, co trzeba, ale szybko się tego nauczysz – mówił do Karoliny.

Od udziału w The Voice Kids w 2018 roku Karolina nieustannie rozwija się muzycznie. W tym roku wydała nawet swój debiutancki album, o czym rozmawialiśmy z nią w marcu (wywiad znajdziesz TUTAJ).

Dziś na scenie programu The Voice of Poland pojawiła się także sądeczanka Justyna Jędrusik. 31-latka zaśpiewała ,,Kiedy powiem sobie dość” zespołu O.N.A. Niestety, żaden z foteli się nie obrócił.

– Trochę za dużo wszystkiego, bo głosu kawał jest w dziewczynie i możliwości zapewne też – komentowała Justyna Steczkowska.

O Justynie Jędrusik pisaliśmy w ubiegłym miesiącu, kiedy to świat ujrzał jej najnowszy utwór i klip. Więcej na ten temat TUTAJ.

Karolina i Justyna to nie jedyne znajome twarze, które można było zobaczyć w najnowszym odcinku The Voice of Poland. Jednym ze współprowadzących program został bowiem Michał Szczygieł.

fot. screeny programu The Voice of Poland – VOD

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.