Kapitalne wyniki młodzieży Fight House Nowy Sącz w turnieju Carpathian Cup [ZDJĘCIA]

Kapitalne wyniki młodzieży Fight House Nowy Sącz w turnieju Carpathian Cup [ZDJĘCIA]

Carpathian Cup, Nowy Sącz, Fight House Nowy Sącz, zdjęcia, Rafał Dudek

Zawodnicy Fight House Nowy Sącz wybrali się w ten weekend w dwa różne miejsca Polski. Po raz kolejny osiągnęli rezultaty warte podkreślenia.

Część zawodników wybrała się do Piotrkowa Trybunalskiego na Mistrzostwa Polski Low Kick (seniorzy). Inna grupa (ta młodsza) pojechała na Podkarpacie do Birczy, gdzie odbyły się zawody Carpathian Cup 3.

To właśnie na Podkarpaciu młodzi sądeczanie osiągnęli rezultaty na miarę przyszłych mistrzów. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Zuzanna Łatka, Kacper Hebda i Monika Smętek Słaby. Drugą lokatę w swojej kategorii wywalczył na macie Kamil Rogóż. Na podium stanął także Karol Grzegorczyk (3 miejsce). Trener Rafał Dudek przyznał w dzisiejszej rozmowie z naszą redakcją, że jest zbudowany wynikami swoich podopiecznych. Poniżej zdjęcia z turnieju Carpathian Cup 3.

– Jestem zadowolony z postawy zawodników – w większości są to osoby młode i początkujące. Ten rok będzie rekordowy jeśli chodzi o ilość osób startujących w barwach Fight House Nowy Sącz. Niebawem czekają nas walki zawodowe i kolejne turnieje z czego bardzo się cieszę – mówi trener Rafał Dudek w rozmowie z DTS24.

Czytaj także: Sądecczyzna pokazała klasę. Fundusze zebrane. Mieszkanie pani Marii zostanie odnowione

Fot. PŁ

Reklama