Kapela Ciupaga podbiła scenę Pytania na śniadanie

Kapela Ciupaga zawładnęła dzisiaj sceną telewizyjnego programu ,,Pytanie na śniadanie”. Muzycy z Sądecczyzny zagrali piosenkę ,,Dziewczyno”, do której zespół nakręcił debiutancki klip. Premiera odbyła się końcem lipca tego roku. 

PROT4

W teledysku wystąpiła Agnieszka Kaczorowska – aktorka, prezenterka i Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich. Klip nagrywany był między innymi na platformie widokowej w Woli Kroguleckiej oraz w Parku Technologicznym MMC Brainville. Obecnie ma ponad 400 tys. wyświetleń na You Tube.

Góralski zespół wokalno-instrumentalny pochodzi z Łącka. Istnieje od 2005 roku, jednak szerszej publiczności dał się poznać w IX edycji programu Mam Talent, gdzie usłyszał 3 x „tak” od Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli. Podbił serca zarówno jurorów jak i publiczności i trafił do finału.

Dzisiaj Ciupaga zagrała swoją pokazową piosenkę w TVP.

,,Dziękujemy za syćkie kciuki, było bardzo fajnie. Wracamy i pozdrawiamy Syćkik Ciupagersów, co byli z nami”-napisali po swoim występie na facebookowym profilu zespołu.

A oto dzisieszy występ dla tych, którzy przeoczyli:

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]