Kamionka Wielka: pięć osób poszkodowanych w wypadku. Jedna z nich była nieprzytomna

Kamionka Wielka: pięć osób poszkodowanych w wypadku. Jedna z nich była nieprzytomna

Pięcioro poszkodowanych trafiło do szpitala, po tym jak w Kamionce Wielkiej zderzyły się dwa samochody osobowe: Audi oraz Mazda. Dwie osoby były ewakuowane z auta przez strażaków. Jedna z nich była nieprzytomna. Do zdarzenia doszło wczoraj około 16:30. Przez jakiś czas droga była całkowicie zablokowana.

Kiedy służby dotarły na miejsce Mazda znajdowała się na jezdni, a Audi poza drogą. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób. Dwie z nich wciąż znajdowały się w uszkodzonym Audi. Jedna była nieprzytomna, a druga nie była w stanie opuścić samochodu o własnych siłach.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Mystków oraz OSP Królowa Górna zabezpieczyli teren, wykonali dostęp do poszkodowanych osób, wydostali je z samochodu na deski ortopedyczne (w pierwszej kolejności osobę nieprzytomną) i pomogli w transporcie do karetek pogotowia ratunkowego.

Troje innych uczestników wypadku także zgłaszało dolegliwości. Do szpitala trafiło w sumie pięć osób.

– W międzyczasie odłączono klemy akumulatorów oraz zakręcono zawór butli z gazem – relacjonują funkcjonariusze PSP. – Na miejscu pozostał zastęp z OSP Królowa Górna, który po wykonaniu czynności przez Policję usunął pojazd oraz zniszczone elementy poza jezdnię, następnie dokonał sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków trwały dwie godziny.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.