Kamil! Gdzie jesteś?!

Kamil! Gdzie jesteś?!

Rodzina zaginionego 19-letniego Kamila Pierzchały z Brzyny zwróciła się z prośbą o pomoc do jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Wskazał dwa miejsca, w których jego zdaniem trzeba szukać chłopaka.  Ze względu na późną porę, poszukiwania we wskazanych miejscach zaplanowano na piątek (28.04.2017).  Krewni, przyjaciele i koledzy spotkają się o godz. 9. na przystanku autobusowym Jazowsko – Opijówka, aby wspólnie wyruszyć w teren i rozejrzeć się za jakimkolwiek śladem, który mógłby doprowadzić do Kamila.

Wszystkich, którzy chcieliby się przyłączyć prosimy o przybycie na przystanek. Nie siedź bezczynnie! Przyjdź i pomóż w poszukiwaniach Kamila – apelują organizatorzy „cywilnej” akcji poszukiwawczej.

Poszukiwania prowadzone przez policję i strażaków z udziałem psów tropiących i helikoptera jak dotąd nie przyniosły efektu.

Do poszukiwań Kamila została zadysponowana także Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz. W teren wyruszyło ośmiu 8 ratowników z psem specjalnie wyszkolonym do poszukiwań terenowych.

W miniony piątek późnym wieczorem Kamil wracał z Anglii, gdzie pracował. Wylądował na lotnisku w Krakowie-Balicach. Potem widziany był Jazowsku, po raz ostatni około północy. Dotąd nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis zaginionego:wzrost ok. 170-175 cm, waga ok. 75 kg, atletyczna budowa ciała, krótkie włosy koloru ciemny blond, okrągła twarz. Znaki szczególne: na plecach tatuaż z napisem „Wiara gwarancją wygranej”.

Policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących zaginionego na numer alarmowy 997 lub (18) 446 07 77.

Mama Kamila zwróciła się z apelem o przekazywanie wieści również na swój numer prywatny.

 

fot. archiwum rodzinne; google

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama