Kamienica: tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje 63-latka

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj rano (3 lutego) w Kamienicy w powiecie limanowskim. 63-latka została potrącona przez samochód na drodze wojewódzkiej 968 w centrum miejscowości. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że około 6:15 kierujący samochodem marki Honda potrącił pieszą, przechodzącą z lewej strony drogi na prawą. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu w terenie zabudowanym.

- 63-letnia piesza została zabrana do szpitala. Niestety kobiety nie udało się uratować. 33-letni kierujący był trzeźwy. Ponadto mężczyźnie pobrano krew do badań - informują policjanci z KPP w Limanowej.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, biegły sądowy oraz prokurator. Dokładne okoliczności tragicznego wypadku będą wyjaśniane.

Decyzją prokuratora, 33-letniego kierowcę zatrzymano na czas śledztwa w policyjnym areszcie w Limanowej. Mężczyźnie zatrzymano także prawo jazdy.

fot. KPP w Limanowej

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.