KABARET SMILE | Krynica Źródłem Kultury 2022! Bileciki do rozdania!

KABARET SMILE | Krynica Źródłem Kultury 2022! Bileciki do rozdania!

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.

Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View – Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na kabaret

SMILE

START: 29.01.2022, godz. 19.00

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim opowiedz nam najlepszy twoim zdaniem kawał (może być „suchar”), jaki usłyszałeś/usłyszałaś w życiu.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 28 stycznia) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

WAŻNE! Bilety konkursowe są dostępne wyłącznie dla osób zaszczepionych!

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl