K47 wraca do gry! Mecze Sandecji wreszcie w Nowym Sączu!

Komisja Licencyjna PZPN pozytywnie zaopiniowała wniosek o dopuszczenie stadionu Sandecji do rozgrywek Fortuna I ligi! Sądeczanie zagrają wreszcie u siebie i stanie się to już w nadchodzącym tygodniu!

“Stadion przy ulicy Kilińskiego uzyskał pozytywną opinię Eksperta Polskiego Związku Piłki Nożnej, co oznacza, że “Biało-czarni” pozostałe cztery spotkania w bieżącym roku rozegrają u siebie” – czytamy na klubowym portalu Sandecja.pl

– Jako klub wspólnie z inwestorem oraz wykonawcą mocno pracowaliśmy w ostatnim czasie, aby Sandecja wróciła na stadion przy ulicy Kilińskiego. Cieszymy się, że Komisja Licencyjna pozytywnie rozpatrzyła nasz wniosek i “Biało-czarni” już w środę powalczą o punkty w Nowym Sączu – komentuje prezes MKS Sandecja S.A., Miłosz Jańczyk.

Zaległe spotkanie ze Skrą Częstochowa w najbliższą środę zostanie rozegrane bez udziału publiczności, jednak prowadzone są czynności, które pozwolą uczestniczyć sympatykom naszego zespołu podczas pojedynków z Widzewem Łódź, Górnikiem Polkowice oraz Odrą Opole.

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.