Już wkrótce ruszają prace na osiedlu Zawada. Powstanie tam nowoczesne boisko (WIZUALIZACJE)

Już wkrótce ruszają prace na osiedlu Zawada. Powstanie tam nowoczesne boisko (WIZUALIZACJE)

Boisko Zawada

Już wkrótce na osiedlu Zawada rozpoczną się prace na placu budowy nowoczesnego boiska dla KS Zawada. Został wyłoniony wykonawca, pierwsze prace rozpoczną się już niebawem. Miasto zaprezentowało wizualizacje kompleksu.

Na projekt budowy boiska na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Zawadzie miasto otrzymało 4,5 mln zł w ramach pierwszego naboru projektów do Rządowego Funduszu Polski Ład. Pozostała potrzebna kwota ma pochodzić z budżetu miasta. Wykonawca został wyłoniony w przetargu. Radni Miasta Nowego Sącza, podjęli decyzję o dołożeniu do tej inwestycji 1,8 mln złotych. Jak informuje Prezydent Ludomir Handzel, prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

– Został wyłoniony wykonawca, a prace rozpoczną się wkrótce. W ramach inwestycji powstanie boisko ze sztuczną murawą o wymiarach 65 m x 105 m, zaplecze socjalno-szatniowe, zostanie zmodernizowane oświetlenie, a także nawierzchnia wokół obiektu – chodniki i miejsca postojowe. Mam nadzieję, że prace zakończą się w tym roku –mówi Ludomir Handzel.

czytaj także:Nowy Sącz. Wykluczenie z Budżetu Obywatelskiego spotkań integracyjnych? (oddaj swój głos)

 

Share on twitter
Share on facebook