Justyna Kowalczyk odejdzie z kadry?

Do końca tego miesiąca trwać będzie w Polskim Związku Narciarskim podsumowanie sezonu. Coraz głośniej mówi się o zakończeniu pracy z naszą reprezentacją w biegach narciarskich kobiet przez duet Justyna Kowalczyk - Aleksander Wierietielny. Białoruski szkoleniowiec wkracza w 50. rok zawodowej pracy i podobno zamierza powiedzieć: dość.

Renault2

Czy Justyna samodzielnie obejmie prowadzenie reprezentacji kobiet, a może zostanie konsultantem kadry? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilkanaście dni. To był udany rok zawodniczek i trenerskiego duetu. Dobre występy w Pucharze Świata, medale w mistrzostwach świata juniorek podkreślają wyniki sezonu.

Póki co Justyna Kowalczyk odpoczywa nad polskim morzem.

"Ruch na świeżym powietrzu - Z DALA OD LUDZI - jest nie tylko zdrowy, ale i wskazany. Dopóki nie dostanę NAKAZU siedzenia na tyłku, nie mam zamiaru z aktywności rezygnować" - pisze szczęśliwa. Gdańsk to miasto jej partnera Kacpra Tekieli.

Zdjęcie prywatne sportsmenki.
MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.