Justyna Jędrusik poprosiła o prezent urodzinowy. Marzenia się spełniły [POSŁUCHAJCIE]

Justyna Jędrusik poprosiła o prezent urodzinowy. Marzenia się spełniły [POSŁUCHAJCIE]

Prezenty urodzinowe mogą być różne. Często pojawiają się kartki, bukiety, czekoladki, ale czy z okazji urodzin można dostać własną piosenkę? Okazuje się, że tak. Właśnie dzięki urodzinowej zbiórce oraz dofinansowaniu miasta Nowego Sącza Justyna Jędrusik może się podzielić ze światem swoim najnowszym utworem i klipem.

– Produkcję muzyczną powierzyłam wrażliwemu muzycznie i zdolnemu człowiekowi, a jest nim Buslav, który zaprosił do współprodukcji Artura Wieczerzyńskiego, na co dzień współpracującego z zespołem Tęskno. Mam nadzieję, że nie tylko przyjemnie się jej słucha, ale że też zmusza ona do refleksji – stwierdza artystka.

Jak zaznacza Justyna Jędrusik, piosenka ,,W stylu Usta-usta” wpisuje się w dzisiejsze czasy, kiedy to wiele osób myśli, że znalazło miłość, a niespodziewanie zostaje porzucone bez słowa wyjaśnienia.

– Takie zachowanie nawet przyjęło swoją konkretną nazwę jako #ghosting. O piosence i tym co w niej chciałam zawrzeć, pokazać teledyskiem, mogę mówić godzinami – przyznaje Justyna Jędrusik.

Sądeczanka wymienia między innymi „karmienie się” drugim człowiekiem, ślepe zauroczenie, chowanie się za atrakcyjnością, noszenie przysłowiowych masek, udawanie silnych i wystawianie się na zranienie.

– Jeżdżę dużo BlaBlaCarem. Kiedy puściłam ją jednemu z kierowców, przez chwilę milczał i po chwili powiedział, że jest wiele dziewczyn, które tę piosenkę mogłyby mu zaśpiewać. Piosenka zadziorna, koniec końców tekstowo dosyć smutna, ale sama muzyka dodaje jej klimatu przygody wakacyjnej miłości – mówi.

Justyna klip wyreżyserowała sama. Pomógł jej w tym kolega – Tomek Rustecki. Wokalistka cieszy się, że choć do stworzenia teledysku nie zatrudniała profesjonalnej firmy, współpracowała z artystami, którzy zobaczyli w jej utworze ,,to coś”.

– Chciałabym podziękować Urzędowi Miasta Nowego Sącza, który pomógł mi postawić ten ważny dla mnie krok na mojej drodze artystycznej. Dziękuję też przyjaciołom, którzy wzięli udział w mojej urodzinowej zrzutce, której efektem jest właśnie ten utwór. Największe podziękowania kieruje do mojej babci, która swoją postawą i pomocą dogłębnie mnie wzruszyła i zapamiętam to do końca życia – podkreśla Sądeczanka.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Justyna Jędrusik wyśpiewała sobie miejsce w finale programu ,,Szansa na Sukces”, gdzie walczyła o udział w Debiutach na Festiwalu w Opolu. Pokonał ją wtedy Tomasz Jarosz z Kamionki Wielkiej, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Obszerny artykuł na temat Justyny Jędrusik znajdziesz TUTAJ (z 2019 roku).

Utwór ,,W stylu Usta-usta” można znaleźć między innymi w serwisie YouTube.

fot. TRR Production

Reklama