Julia Szarek i jej piękna “Utopia”

Chcielibyśmy podzielić się z Wami muzycznym debiutem, który miał wczoraj swoją premierę. Sądeczanka Julia Szarek postanowiła zaprezentować światu swoją ,,Utopię” – piosenkę, do której napisała zarówno słowa, jak i muzykę.

,,Jestem szczęśliwa, że mogę przedstawić Wam debiutancki utwór, moją ,,Utopię”. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że Utopia powstała! Będzie mi bardzo miło, gdy podzielicie się ze mną opinią, a jeśli utwór się spodoba – udostępnicie dalej” – pisała Julia na swoim profilu na Facebooku.

Piosenka miała wczoraj swoją premierę w serwisie YouTube. Pod klipem bardzo szybko pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

,,W głosie jest odczuwalny taki spokój i moc jednocześnie” – napisał Dawid.

,,Coś pięknego! Niesamowita subtelność” – skomentowała Agnieszka.

A jak Wam się podoba debiutancki utwór sądeczanki? Posłuchajcie sami:

Julia Szarek mieszka w Rożnowie. Jest tegoroczną absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Swoje umiejętności szlifowała w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Należy także do Or_kiestry – Niezależnej Orkiestry i Chóru Młodzieżowego pod batutą Justyny Zawiślan. Prywatnie jest córką Stanisława Szarka – znanego sądeckiego plastyka.

O Julii wspominaliśmy już TUTAJ, kiedy to zachwycała swoim talentem podczas Festiwalu Form Kabaretowych Fafik organizowanego przez II LO w Nowym Sączu.

fot. printscreen teledysku

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.