Jubileusz Grzegorza Barana w Ekstraklasie: 200 rozegranych spotkań

Grzegorz Baran świętuje swój jubileusz. Za nim już 200 rozegranych spotkań w Ekstraklasie. W najbliższą niedzielę, podczas meczu otrzyma koszulkę upamiętniającą tę chwilę.

wsb3

Jubileuszowy mecz rozegrał z Koroną Kielce.  Z tej okazji Grzegorz Baran otrzyma od Sandecji koszulkę ze swoim nazwiskiem i numerem 200. Stanie się to podczas przerwy meczu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. W imieniu klubu wręczą mu ją: prezes – Grzegorz Haslik, dyrektor – Andrzej Danek oraz dyrektor sportowy – Arkadiusz Aleksander. Przed spotkaniem piłkarze rzucą kibicom na trybuny 11 piłek z autografami.

,,Przygoda 34-latka z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce zaczęła się dokładnie 27 lipca 2007 r. Wtedy to wyszedł w pierwszym składzie Ruchu Chorzów, a rywalem „Niebieskich” była Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Mecz zakończył się wygraną chorzowian 4:1. Od tego czasu minęło ponad 10 lat. W tym czasie – z GKS-em Bełchatów spadł do pierwszej ligi i przeniósł się do Nowego Sącza. 

..To właśnie z „Biało-Czarnymi” prowadzonymi przez trenera Radosława Mroczkowskiego awansem powrócił do Ekstraklasy. Na ten sukces złożyło się wiele czynników. Nikt nie ma wątpliwości, że to przede wszystkim zasługa piłkarzy, ale również w dużej mierze profesjonalizm, wiedza oraz ogromne zaangażowanie naszego szkoleniowca w prowadzenie drużyny…” – czytamy na profilu Sandecji.

Fot. MKS Sandecja

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]