Nowy Sącz: zbliża się modowe wydarzenie roku

Kto interesuje się modą, powinien zarezerwować czas w środę 17 maja. Joanna Muzyk, sądecka projektantka, zapowiada tego dnia niecodzienny event połączony z uroczystym otwarciem nowego atelier przy ul. Konarskiego 9 w Nowym Sączu. Odtąd Joannę Muzyk, która już teraz ubiera kandydatki na miss w zmysłowe suknie, będzie się kojarzyć nie tylko ze sportową elegancją, ale też stylem wieczorowym.
W atelier zostaną wystawione suknie wieczorowe. Lubię w tych sukniach, że podkreślają sensualność, nie odkrywają za dużo, ale są bardzo zmysłowe. To proste, klasyczne a zarazem nowoczesne kreacje, z wyjątkowym elementem, wykonane z oryginalnych tkanin. Każda ma w sobie coś, co sprawia, że suknia jest szczególna – mówi projektantka.

Swoją obecność na otwarciu sądeckiego atelier potwierdziły: Paulina Maziarz – Miss Polski 2016, Patrycja Pabis – Miss Polski Nastolatek 2016, Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012 oraz wokalista Mateusz Mijal, który zapewni muzyczną oprawę wydarzenia.

Na część open, dla wszystkich zainteresowanych, organizatorzy zapraszają od godz. 12 do 15.

O godz. 17. odbędzie się oficjalne otwarcie atelier, z wejściem z zaproszeniami.

Relację z tej części znajdziecie na łamach „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i portalu dts24, DTS objął bowiem wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej o Joannie Muzyk i jej pasji przeczytasz TUTAJ.

(JOMB)

Fot. Z arch. Joanny Muzyk

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.