Po co Jezus zmarnował 2000 świń? Odpowiedź da konferencja RTCK. Mamy dla Was dwie wejściówki!

Po co Jezus zmarnował 2000 świń? Odpowiedź da konferencja RTCK. Mamy dla Was dwie wejściówki!

Po co Jezus zmarnował 2000 świń? Dlaczego właściciel 8 talentów podzielił je według wzoru 5 + 2 + 1 a nie: 3 + 3 + 2?  Co by było, gdyby syn marnotrawny dostawał paczki? Dlaczego Jezus nie zwolnił ubogiej wdowy od podatku?. Na te trudne pytania i na wiele innych, jeszcze trudniejszych pytań postara się odpowiedzieć sądeczanom ks. dr Wojciech Węgrzyniak*.  W czwartek 25 stycznia agencja RTCK zaprasza na Konferencję zatytułowaną „Ewangelia – najpraktyczniejsza książka świata”. Poprowadzi ją właśnie ksiądz Wojciech.

Mamy dla Was dwie wejściówki na konferencję.

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na jedną z nich w prezencie?

Prosta sprawa: 

Przekonaj nas w komentarzu pod postem informującym o konferencji w naszej grupie DTS24 Wiadomości z Beskidu, że to Ty właśnie potrzebujesz wysłuchać opowieści Wojciecha Węgrzyniaka!

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 19 stycznia do południa.

Będziemy również wdzięczni za udostępnienie postu z informacją o konferencji.

******************

Spotkanie ma na celu pokazać, że Ewangelia jest nie tylko wielką i znaną, ale również niesamowicie praktyczną i aktualną księgą świata. Są w niej jeszcze takie zakamarki, z których możemy nie zdawać sobie sprawy, a które pomagają żyć i to mega – praktycznie, także w XXI wieku – kuszą organizatorzy.

Oto plan spotkania:

16:30 – 16:50 rejestracja uczestników

17:00 – 18:30 I część spotkania

18:30 – 19:00 przerwa kawowa

19:00 – 20:30 II część spotkania

20:30 – 21:00 pytania

Konferencja odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu, (sala nr 135) przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu

Bilety dostępne są TUTAJ

 

 

 

 

Ks. dr Wojciech Węgrzyniak – Człowiek pełen pasji. Góral, kapłan, biblista. Uwielbia mówić o Jezusie, który – odkąd pamięta – niezmiennie go fascynuje. Studiował w Rzymie, a także w Jerozolimie, gdzie obronił doktorat z nauk biblijnych i archeologii. Podczas studiów, w wakacje przebywał na zastępstwach i uczył się języków obcych, poznając Kościół we Włoszech, Anglii, Niemczech, Francji, USA i Irlandii. Wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Autor kilku książek. Terminy rekolekcji ma zarezerwowane na kilka lat do przodu. Większość kazań, konferencji, refleksji oraz wierszy zamieszcza na swojej stronie: www.wegrzyniak.com

Share on twitter
Share on facebook