Po co Jezus zmarnował 2000 świń? Odpowiedź da konferencja RTCK. Mamy dla Was dwie wejściówki!

Po co Jezus zmarnował 2000 świń? Dlaczego właściciel 8 talentów podzielił je według wzoru 5 + 2 + 1 a nie: 3 + 3 + 2?  Co by było, gdyby syn marnotrawny dostawał paczki? Dlaczego Jezus nie zwolnił ubogiej wdowy od podatku?. Na te trudne pytania i na wiele innych, jeszcze trudniejszych pytań postara się odpowiedzieć sądeczanom ks. dr Wojciech Węgrzyniak*.  W czwartek 25 stycznia agencja RTCK zaprasza na Konferencję zatytułowaną „Ewangelia - najpraktyczniejsza książka świata”. Poprowadzi ją właśnie ksiądz Wojciech.

Mamy dla Was dwie wejściówki na konferencję.

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na jedną z nich w prezencie?

BOCHENSKI

Prosta sprawa: 

Przekonaj nas w komentarzu pod postem informującym o konferencji w naszej grupie DTS24 Wiadomości z Beskidu, że to Ty właśnie potrzebujesz wysłuchać opowieści Wojciecha Węgrzyniaka!

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 19 stycznia do południa.

Będziemy również wdzięczni za udostępnienie postu z informacją o konferencji.

******************

- Spotkanie ma na celu pokazać, że Ewangelia jest nie tylko wielką i znaną, ale również niesamowicie praktyczną i aktualną księgą świata. Są w niej jeszcze takie zakamarki, z których możemy nie zdawać sobie sprawy, a które pomagają żyć i to mega - praktycznie, także w XXI wieku - kuszą organizatorzy.

Oto plan spotkania:

16:30 – 16:50 rejestracja uczestników

17:00 – 18:30 I część spotkania

18:30 – 19:00 przerwa kawowa

19:00 – 20:30 II część spotkania

20:30 – 21:00 pytania

Konferencja odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu, (sala nr 135) przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu

Bilety dostępne są TUTAJ

 

 

 

 

Ks. dr Wojciech Węgrzyniak – Człowiek pełen pasji. Góral, kapłan, biblista. Uwielbia mówić o Jezusie, który – odkąd pamięta – niezmiennie go fascynuje. Studiował w Rzymie, a także w Jerozolimie, gdzie obronił doktorat z nauk biblijnych i archeologii. Podczas studiów, w wakacje przebywał na zastępstwach i uczył się języków obcych, poznając Kościół we Włoszech, Anglii, Niemczech, Francji, USA i Irlandii. Wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Autor kilku książek. Terminy rekolekcji ma zarezerwowane na kilka lat do przodu. Większość kazań, konferencji, refleksji oraz wierszy zamieszcza na swojej stronie: www.wegrzyniak.com

TRADYCJATEXT

1 comment

Wypowiedz się w tej sprawie