Jesteś przeAGENTEM – robisz to co kochasz? – ta oferta pracy jest dla Ciebie

Robienie w życiu tego, co się kocha, jest marzeniem niemal każdego z nas. Ścieżka edukacji, a później podejmowane zobowiązania zawodowe powinny z każdym dniem doprowadzać nas do sytuacji, w której poranne przebudzenie wiąże się z ekscytacją, oczekiwaniem na wyzwania i… chęcią pójścia do pracy. Ale czy jest to możliwe?

PROTKASA2 /><noscript><img src=Robią to, co kochają

RTCK pomaga ludziom w odkrywaniu ich powołania oraz w rozwoju we wszystkich kluczowych sferach życia. Organizuje konferencje, wydaje audiokonferencje, książki i muzykę. W ramach swojej działalności prowadzi także Agencję RTCK, która reprezentuje mówców i muzyków. – Naszą rolą jest wsparcie organizatorów wydarzeń oraz artystów i mówców, aby nie musieli zajmować się formalnościami, negocjacjami czy wyszukiwaniem możliwości wystąpień. Reprezentujemy artystów i mówców którzy swoimi talentami i doświadczeniem chcą zmieniać świat na lepsze – mówi Adrian Wieczorek, Agent Muzyczny i Mówców w Agencji RTCK.

Chcesz do nich dołączyć?

To ostatnie godziny, aby dołączyć do grona osób, dla których praca i pasja łączą się ściśle ze sobą. Agencja RTCK rekrutuje właśnie na stanowisko – Agent Mówców i Artystów Muzycznych. – Potrzebujemy osoby, która odkryła już, że jej silne strony są spójne z pracą w zespole i budowaniem relacji. Szerzymy dobre wartości i dobrą muzykę chrześcijańską stawiając również na jej jakość – czytamy na stronie RTCK.

Zapytany o cechy kandydata Adrian Wieczorem mówi: – Potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam w dotarciu do organizatorów wydarzeń – osoby ceniącej pracę, w której wartości i misja mają znaczenie. Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy z ludźmi i kompetencje sprzedażowe są niezbędne. Znajomość rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce, a także doświadczenie w branży bookowania wystąpień lub organizacji wydarzeń jest mile widziana. Elastyczność, samodyscyplina i duże zaangażowanie to również kluczowe aspekty dobrej pracy w zespole agencyjnym.

Do zadań nowego członka zespołu należeć będzie m.in. rezerwowanie terminów na koncerty i wystąpienia, wyszukiwanie wydarzeń, przygotowywanie i składanie ofert na wystąpienia oraz negocjacja warunków wystąpień. Agencja RTCK szuka osób otwartych w kontaktach z innymi, pozytywnie zastawionych do pracy i nauki, z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Za to wszystko obiecuje możliwość zdobycia doświadczenia w młodej, bardzo pozytywnej i dynamicznie rozwijającej się firmie i jedynym w swoim rodzaju zespole ludzi, którzy robią to, co kochają :).

To ostatnie godziny, aby przesłać swoje CV!

Szczegóły rekrutacji znajdziecie na: https://bit.ly/2IETCxO

MATERIAŁ PROMOCYJNY

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]