Jest zgoda rady miasta na projekt „karta nowosądeczania”

Radni miasta wyrazili zgodę na przystąpienie do realizacji programu o roboczej na razie nazwie: „karta nowosądeczanina”. Był to jeden z kluczowych pomysłów  na dobrą zmianę w Nowym Sączu Ludomira Handzla i Koalicji Nowosądeckiej. Przedstawiono go już w kampanii wyborczej.  Radni PiS i Wybieram Nowy Sącz sprawili wszystkim widzom dzisiejszych obrad niespodziankę popierając projekt uchwały legitymizujący działania zmierzające do przejścia od słów do czynów. Pomysł prezydenta będzie realizowany!

W zaakceptowanym przez radnych projekcie uchwały czytamy, że „program jest elementem polityki promocyjnej i społecznej Miasta Nowego Sącza” I w szczególności ma na celu „poprawę warunków życia mieszkańców, zwiększenie dostępności do komunikacji miejskiej (w tym darmowej) i dóbr kultury, promocję Miasta Nowego Sącza jako miejsca atrakcyjnego do osiedlenia się i życia i promocję lokalnej przedsiębiorczości”.
Ideą pomysłu jest stworzenie systemu ulg, preferencji i uprawnień przysługujących osobom mieszkającym w Nowym Sączu.

Oto jak głosowali sądeccy radni nad projektem uchwały:

szczegóły wkrótce.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.