Jerzy Gwiżdż gwiżdże na konkurentów... wierszem

Kampania wyborcza w pełni. Kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta ścigają się w pomysłach, w jaki sposób wygrać wybory. Podczas piątkowej konferencji prasowej Jerzy Gwiżdż podarował wszystkim niewielką książeczkę z krótkimi rymowankami. Każda rymowanka poświęcona jest jednemu z jego kontrkandydatów.

- Chciałem zwrócić się do wyborców, żeby nawet jeśli się uśmiechną, a mam też nadzieję, że uśmiechną się również moi konkurenci, to na nich głosować nie będą. Choć teksty i rysunki są bardzo sympatyczne. Wystarczy czasem jeden uśmiech, by rozbroić przeciwnika. I mam nadzieję, że tak się stanie. - powiedział Jerzy Gwiżdż.

Podczas konferencji poruszone zostały również inne tematy, a wśród nich m.in te dotyczące: bezpieczeństwa socjalnego, problemów osób w podeszłym wieku oraz problemów osób niepełnosprawnych, które w swojej kampanii prezydenckiej akcentuje Jerzy Gwiżdż.

Pojawiła się również prośba do konkurentów o złożenie oświadczenia majątkowego przed wyborami.

-Nie wystarczy tylko powiesić baner, bo to niczego o człowieku nie mówi za wyjątkiem tego, jak upiększony na nim wygląda. Chodzi o to, abyśmy tę kampanię potraktowali poważnie i mówili nie tylko o programie. Na razie ze strony moich konkurentów mamy tylko obiecanki cacanki wykazujące absolutną nieznajomość miasta i możliwości prezydenta. Chodzi też o to, abyśmy pokazali także siebie i powiedzieli kim my jesteśmy - dodał Gwiżdż

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.