Jerzy Gwiżdż gwiżdże na konkurentów... wierszem

Kampania wyborcza w pełni. Kandydaci ubiegający się o stanowisko prezydenta ścigają się w pomysłach, w jaki sposób wygrać wybory. Podczas piątkowej konferencji prasowej Jerzy Gwiżdż podarował wszystkim niewielką książeczkę z krótkimi rymowankami. Każda rymowanka poświęcona jest jednemu z jego kontrkandydatów.

- Chciałem zwrócić się do wyborców, żeby nawet jeśli się uśmiechną, a mam też nadzieję, że uśmiechną się również moi konkurenci, to na nich głosować nie będą. Choć teksty i rysunki są bardzo sympatyczne. Wystarczy czasem jeden uśmiech, by rozbroić przeciwnika. I mam nadzieję, że tak się stanie. - powiedział Jerzy Gwiżdż.

TLENOTERAPIA

Podczas konferencji poruszone zostały również inne tematy, a wśród nich m.in te dotyczące: bezpieczeństwa socjalnego, problemów osób w podeszłym wieku oraz problemów osób niepełnosprawnych, które w swojej kampanii prezydenckiej akcentuje Jerzy Gwiżdż.

Pojawiła się również prośba do konkurentów o złożenie oświadczenia majątkowego przed wyborami.

-Nie wystarczy tylko powiesić baner, bo to niczego o człowieku nie mówi za wyjątkiem tego, jak upiększony na nim wygląda. Chodzi o to, abyśmy tę kampanię potraktowali poważnie i mówili nie tylko o programie. Na razie ze strony moich konkurentów mamy tylko obiecanki cacanki wykazujące absolutną nieznajomość miasta i możliwości prezydenta. Chodzi też o to, abyśmy pokazali także siebie i powiedzieli kim my jesteśmy - dodał Gwiżdż

BrowarSylwester2

9 comments

 1. Obywatel 8 Październik, 2018 at 23:55 Odpowiedz

  Uśmiech tak ale szczery, a Pana taki nie jest więc nic z tego nie będzie … Czas na bezpartyjność głos oddaję dla Pana Handzla , pozdrawiam

 2. poeta 9 Październik, 2018 at 11:25 Odpowiedz

  No to może jeszcze jeden wierszyk. Do kompletu:
  On lubi gwizdać na innych i to mu dobrze wychodzi.
  Nikt Go zbytnio nie lubi, wielu bokiem wychodzi.
  Więc mam taki pomysł:
  Niech każdy zdrowo myślący na wybory rusza
  i jednym, wspólnym wysiłkiem –
  – wygwiżdżmy Vicka z Ratusza.

 3. Rafał 11 Październik, 2018 at 08:53 Odpowiedz

  Żenujące… Brak planu i logicznych argumentów zasłaniać dziecinnymi rymowankami. Panie Jerzy, proszę się już bardziej nie pogrążać. „Kończ Waść, wstydu oszczędź…”

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.