Jedzenie może leczyć. Chcesz wiedzieć jak? Dowiesz się we wtorek!

Bóg stworzył nasze ciało jako genialny organizm, który, jeśli o niego odpowiednio zadbamy  – potrafi się oczyścić, odtruć i  służyć nam w dobrej formie. Nasze babcie i dziadkowie doskonale wiedzieli, że jedzenie nie tylko syci ale i leczy.  A my dziś wiemy przede wszystkim, że ciężko prowadzić owocne, dobre i satysfakcjonujące życie rodzinne i zawodowe, kiedy nasze zdrowie niedomaga. Złe nawyki żywieniowe, brak świadomości co nam służy, a co nam szkodzi, prowadzą do schorzeń, które odbierają radość życia.

wsb3

Jak to zmienić?

Zapraszamy na I konferencję z cyklu „ABC Zdrowego trybu życiu”. Będzie to spotkanie z dietoterapeutą, człowiekiem, którego pasją jest pomaganie ludziom w odzyskiwaniu zdrowia poprzez jedzenie.

  • Jeżeli pragniesz odzyskać upragnione zdrowie, wspierać leczenie dietą, oczyścić organizm, wzmocnić odporność, poprawić koncentrację umysłu, lepiej radzić sobie ze stresem i zwiększyć radość życia, to ta konferencja jest dla Ciebie! - zaprasza prelegent.
GDZIE: WSB – NLU, sala 135 w budynku C, ul. Zielona 27, Nowy Sącz

KIEDY: 30 X (wtorek); WSB - NLU, sala 135 w budynku C, ul. Zielona 27, Nowy Sącz

 

 Bilety w cenie 39 zł. można kupić TUTAJ.
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na konferencję "Przez żołądek do serca" organizowaną przez agencję RTCK.
Aby je zdobyć, wpisz w komentarzu pod postem informującym o konferencji na naszym Facebooku krótki i prosty przepis na zdrową potrawę.
Zgłoszenia przyjmujemy do soboty do godz. 20. Później wyłonimy zwycięzców.

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.