Jechali „pod gazem”, na szczęście zatrzymała ich policja

Wczoraj, sądeccy policjanci dwukrotnie zapobiegli możliwej tragedii. Zatrzymanym przez nich dwóm pijanym kierowcom grożą teraz poważne konsekwencje.

We wtorek 16 maja br., ok. godziny 9.00 przy ul. Piramowicza w Nowym Sączu, policjanci zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem marki Opel mając nieco ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – relacjonuje mł. asp. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Ale to nie koniec, bo tego samego dnia, ok. godz. 15.30 w Żeleźnikowej Małej, policjanci z Posterunku Policji w Nawojowej zatrzymali mężczyznę, który kierował po drodze publicznej samochodem marki Seat. – Mężczyzna miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – dodaje Justyna Basiaga.

Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, ograniczenie wolności lub kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów od lat 3 wzwyż.

fot. dts24

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.