Jak doszło do dachowania radiowozu w Piątkowej? Policja tłumaczy przyczynę

Jak doszło do dachowania radiowozu w Piątkowej? Policja tłumaczy przyczynę

W poniedziałkowy wieczór kierowcy przejeżdżający przez Piątkową zauważyli samochód leżący w rowie na dachu. Szybko pojawiły się komentarze, że jest to nieoznakowany radiowóz. Jak się okazuje, winnym kolizji był lód. 

– 8 marca br. około godziny 19.15 w miejscowości Piątkowa doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas dojazdu na interwencję na oblodzonym i stromym podjeździe drogi gminnej nieoznakowany radiowóz marki Renault zaczął zsuwać się z oblodzonej jezdni, w wyniku czego uderzył w zaparkowany pojazd i betonowy murek, a następnie zsunął się do przydrożnego rowu, wywracając się na dach – poinformowała naszą redakcję podkomisarz Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Obaj policjanci, którzy podróżowali Renault’em, trafili do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne. Lekarz stwierdził lekkie stłuczenia. Jak zapewnia podkomisarz Basiaga, funkcjonariusze byli trzeźwi. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

– Prowadzone są czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie z art. 86 kw. (kolizja drogowa) – dodaje podkomisarz Justyna Basiaga.

Fot. Grybów24.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.