Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej rusza na podbój The Voice of Poland

Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna) już wkrótce pojawi się w programie The Voice of Poland, emitowanym w TVP2.  Trzyamy kciki za to, aby piękna i pięknie śpiewająca 25-latka z łatwością zdobyła serca jury podczas tak zwanych "przesłuchań w ciemno".

WSB2020

- Z niecierpliwością oczekiwałam tej chwili, w której mogę się z Wami tym podzielić: właśnie zaczęłam nową muzyczną podróż, tym razem w programie The Voice of Poland - poinformowała dzisiaj Iza na swoim profilu na Facebooku.

Odcinek muzycznego show z jej udziałem zostanie wyemitowany już w sobotę 6. października. Dlatego warto wtedy o godzinie 20.05 zasiąść przed telewizorami i trzymać mocno kciuki.

W ubiegłym roku pisaliśmy o intrygującym teledysku Izabeli do piosenki "Dona, Dona", który stał się hołdem dla milionów bezimiennych ofiar II wojny światowej.

O siostrach Szafrańskich: Izabeli, Laurze i Gabrieli stało się głośno w 2013 roku, kiedy to wraz z dwoma sądeckimi muzykami jako zespół El Saffron podbiły serca widzów i jurorów programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Dziewczyny zachwyciły, wykonując własne aranżacje utworów sefardyjskich i dostały się do finału show.

fot. Facebook

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.