Iwona Mularczyk dziękuje za poparcie i zapowiada dalsze spotkania z mieszkańcami

Iwona Mularczyk dziękuje za poparcie i zapowiada dalsze spotkania z mieszkańcami

Dziś w samo południe Iwona Mularczyk, kandydatka na urząd prezydenta, która powalczy o prezydenturę w drugiej turze wyborów samorządowych spotkała się z mediami, aby za ich pośrednictwem podziękować wyborcom za poparcie w pierwszej turze. Jak zapowiada, kampania wciąż będzie opierać się przede wszystkim na spotkaniach z sądeczanami. 

-Pragnę podziękować przede wszystkim moim kandydatom na radnych za wszystkie spotkania, które odbyliśmy wspólnie i za to, że mobilizowali mnie i zachęcali, bym spotykała się z mieszkańcami. To oni pokazywali mi problemy u siebie, na swoich osiedlach. To było dla mnie bardzo ważne, bo zobaczyłam ile jest potrzeb i oczekiwań – powiedziała podczas konferencji Iwona Mularczyk

Kandydatka wyraziła również swoją wdzięczność za liczny udział w wyborach i oddane głosy, które są dowodem na ogromną siłę demokracji.

Iwona Mularczyk podziękowała swoim kontrkandydatom i wyraziła chęć współpracy z nimi.

Wszystkim nam zależy na tym, żeby to miasto coraz lepiej i piękniej się rozwijało oraz żaby wykorzystać dostępne możliwości, aby Nowy Sącz szedł do przodu i otworzył się jeszcze bardziej na Polskę i Europę. Myślę, że wszyscy możemy współpracować właśnie w tym celu. Ja na współpracę jestem otwarta – dodała

Nowi radni miasta Nowego Sącza – mamy wyniki!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.