Inwestycje, które zmieniły wizerunek Sądecczyzny

Inwestycje, które zmieniły wizerunek Sądecczyzny

Rynek w Muszynie

Oto nasz subiektywny ranking sześciu najciekawszych inwestycji na ziemi sądeckiej oddanych do użytku w bieżącej kadencji. To miejsca, które zdecydowanie wpływają na wizerunek całego regionu, zmieniając go jakościowo i estetycznie. Oczywiście część z nich została zainicjowana jeszcze przez poprzednich włodarzy (tak jest w przypadku Parku Strzeleckiego czy Parku Dukieta) i nie są to inwestycje tylko gminne/miejskie, bo były współfinansowane ze środków zewnętrznych. Dla nas najistotniejsza była ich funkcjonalność i atrakcyjność.

Na miejscu 6.

Park Dukieta
Park Dukieta

Krynica-Zdrój – Park Dukieta. Zmodernizowane zostały elementy małej architektury i wyposażenie parku m.in. fontanny, które zyskały nowoczesną formę, a przestrzeń parkowa została uzupełniona o nowe atrakcyjne elementy, takie jak schody terenowe z siedziskami oraz leżakami. W Krynicy zrobiło się zdecydowanie atrakcyjniej i nowocześniej.

 

 

 

Miejsce 5.

Chełmiec – obserwatorium astronomiczne Astro Centrum.

Wyposażone w nowoczesny sprzęt jest unikatowym obiektem jakiego nie spotkamy w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Do dyspozycji jest też sala multimedialna i taras widokowy. Region z pewnością zyskał obiekt przyciągający gości.

 

 

Miejsce 4. i pozostałe miejsca rankingu znajdziesz w najnowszym „Dobrym Tygodniku Sądeckim”

Sprawdź w numerze:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama