Instytut WSB-NLU zaprasza: „Okienka” u psychologa i psychoterapeuty do wzięcia… Bez kolejki!

Instytut WSB-NLU zaprasza: „Okienka” u psychologa i psychoterapeuty do wzięcia… Bez kolejki!

Trzy wolne terminy i trzy szanse, być może dla kogoś z Was, aby pozbyć się psychicznego cierpienia, lęku, chronicznego smutku, poczucia beznadziei, nieustannego „towarzystwa” przykrych emocji… Instytut Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University zaprasza do korzystania z usług psychoterapii. W kalendarzu psychoterapeutki mgr Marii Kowalczyk są trzy „okienka” na najbliższy poniedziałek (19 lutego). Trzy okienka, które mogą komuś podarować ulgę , nadzieję, krok w stronę ważnej życiowej zmiany.

Ponad 25 proc. Polaków, czyli ponad 8 milionów ludzi  cierpi z powodu różnego rodzaju zaburzeń i chorób psychicznych – to wniosek z badań EZOP II przeprowadzonych przez warszawski Instytut Psychiatrii i Neurologii (IPiN). Najbardziej powszechnymi przyczynami psychicznego cierpienia są zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju (w tym depresja) oraz uzależnienia. Jednocześnie tylko kilkanaście procent osób, w których życiu pojawiły się zaburzenia psychiczne, korzystało z pomocy psychiatrycznej lub psychologicznej. Skutek jest łatwo przewidywalny: z naszym zdrowiem psychicznym jest coraz bardziej krucho.  Trzeba o nie zadbać. Nie odkładać na później nie tylko dlatego, że szkoda każdego dnia pozbawionego życiowej radości i sił witalnych. Również dlatego, że dolegliwości psychiczne z czasem odzywają się w ciele i ono również zaczyna niedomagać.

Z jednej z  szans na lepsze zdrowie psychiczne można skorzystać zapisując się na sesję psychoterapeutyczną  TUTAJ

Instytut Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej działający przy  Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University powołano po to aby upowszechniać wiedzę z zakresu psychologii i psychiatrii oraz pomagać ludziom.

Katalog usług świadczonych osobom prywatnym i instytucjom znajdziecie pod adresem:

https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/oferta-idoipp

 

ogłoszenie partnera

Czytaj też:

Promotor sprawdzi, czy student korzystał z technologii GPT przy pisaniu pracy dyplomowej

Reklama