II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu” [GALERIA ZDJĘĆ]

II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu” [GALERIA ZDJĘĆ]

800 uczniów sądeckich szkół rywalizowało w zawodach sportowych zorganizowanych specjalnie na Dzień Dziecka. Impreza wpisała się w kalendarz obchodów 725-lecia lokacji Nowego Sącza.

Zmaganiom towarzyszyły liczne atrakcje w tym pokaz w kuli wodnej finalistki Mam Talent Anny Filipowskiej. Każdy mógł skosztować czystej wody prosto z saturatora stylizowanego na czasy PRL-u oraz lodów ufundowanych przez firmę KORAL, a także wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Klub Aktywnych Mam. Na odważnych czekały symulatory Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, a także spotkanie oko w oko z kryminologiem policyjnym. Nie zabrakło także miejsca na naukę chemii na wesoło w wydaniu pracowników akredytowanego laboratorium Sądeckich Wodociągów. Dodatkową atrakcją były zdjęcia uczestników festiwalu drukowane na pierwszej stronie specjalnego wydania Dobrego Tygodnika Sądeckiego. Każde dziecko zakończyło zabawę z pamiątkową gazetą w ręku.

Uczestnicy zgodnie podkreślali, że organizatorom udało się połączyć przyjemne z pożytecznym. Organizatorzy przedsięwzięcia: Urząd Miasta Nowego Sącza, Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu oraz Spółka Sądeckie Wodociągi.

Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.