Huczne 10. urodziny Kina Helios Nowy Sącz

Huczne 10. urodziny Kina Helios Nowy Sącz

W niedzielę 22 października Kino Helios w Nowym Sączu obchodziło swoje 10 urodziny. Kino zlokalizowane w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu zostało otwarte 23.10.2013 roku; jest to jedyne tak komfortowe i duże kino w okolicy. Z okazji okrągłych urodzin Kino dla swoich Widzów przygotowało mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Jedną z nich było koło fortuny, w którym Goście Kina mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu kinematografii. Zabawa skierowana była zarówno do dorosłych jak i dzieci. Kino zorganizowało wcześniej konkurs na „Najlepsze wspomnienie związane z kinem Helios Nowy Sącz”, w którym główną nagrodą była hulajnoga elektryczna. 
Podczas trwania całej imprezy na holu odbywały się liczne występy. Jedną z grup prezentujących swoje umiejętności była grupa taneczna 2BDance; kolejną zaś przedstawiającą zupełnie inny styl występu był Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego. Najmłodszymi widzami zajmowała się grupa animatorów ze Stowarzyszenia Sursum Corda. Animatorzy tworzyli balonowe zoo, malowali buźki oraz tworzyli laurki dla Kina Helios. Z prac najmłodszych Gości powstała ścianka życzeń, która powieszona została na terenie Kina. Główną atrakcją tego dnia był metrowy tort urodzinowy przygotowany przez Ciastkarnię Jaś

Materiał własny partnera
fot. Gabriela Pawlik