HFO Nowe Rozdanie: Przemysław Pawlak z Mateuszem Białasem na gali w Nowym Sączu – już 18 maja!

Święto sportów walki w Nowym Sączu zbliża się wielkimi krokami! Już 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu odbędzie się Gala HFO Nowe Rozdanie we współpracy z TVP Sport.

Sądeczanin Przemysław Pawlak, reprezentant Halnego, podopieczny Łukasza Pławeckiego powalczy w swoim mieście już czarty raz. Nasz wojownik może pochwalić się rekordem 5-3-0.

Jego przeciwnikiem będzie trenujący we Wrocławiu Mateusz Białas. Zawodnik ten wraca do czynnych startów po trzyletniej przerwie. Jego zawodowy rekord to 7 zwycięstw i 3 porażki, w tym 3 zwycięstwa przez KO.

Czytaj również: POLSKA LEPSZA OD ANGLII Z PIŁKARZEM SANDECJI W SKŁADZIE!

Trenujący w klubie KO Gym Wrocław pod okiem Bartosza Batry Białas, ringową rdzę zrzucił na rozgrywanych w ubiegłym roku Mistrzostwach Polski Oriental Rules, które wygrał dodatkowo zdobywając tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Ten sam turniej w 2015 roku wygrywał jego przyszły rywal Przemysław Pawlak – informuje Łukasz Czarnowski, dyrektor sportowy HFO.

HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Bilety: bilety-hfo.pl

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:

Stronę internetową: hfo.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/HalnyFightingOrganization/

Instagram: https://www.instagram.com/hfo_fights/

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Halny Nowy Sącz; HFO

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.