Przed nami kolejne Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla was bilety!

Już jutro (12 czerwca) w Heliosie kolejne Kino Kobiet. Tym razem na ekranie film pt.: „Oszustki”. Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:00. Dla naszych Czytelników mamy w prezencie jedno podwójne zaproszenie.

Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej?

TLENOTERAPIA

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, z jakim oszustwem spotkałeś/aś się w życiu. Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś do godziny 21:30 (11 czerwca), później wyłonimy zwycięzcę zabawy - autora najciekawszego, najbardziej kreatywnego naszym zdaniem komentarza.

Po rozstrzygnięciu prosimy wyłonioną osobę o kontakt poprzez messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie wraz z osobą towarzyszącą.

Więcej informacji o najbliższym Kinie Kobiet TUTAJ.


Oszustki

W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

źródło: Kino Helios

FORD TRANS

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.