HELIOS NA SCENIE: NYE. National Theatre live. Mamy bilety!

HELIOS NA SCENIE: NYE. National Theatre live. Mamy bilety!

Michael Sheen jako Nye Bevan w surrealistycznej i spektakularnej podróży przez życie i dziedzictwo człowieka, który zmienił oblicze brytyjskiej służby zdrowia.

Karierę zaczynał w kopalni, był jednym z przywódców strajku górników w Walii. Zasłynął jako orędownik i twórca Narodowej Służby Zdrowia. Aneurin „Nye” Bevan określany jest mianem polityka, który wywarł największy wpływ na Wielką Brytanię, nigdy nie będąc premierem.

W obliczu śmierci Aneurin „Nye” Bevan spogląda w przeszłość i konfrontuje się ze swoimi wspomnieniami, które wiodą go w oszałamiającą podróż przez życie, od wczesnego dzieciństwa, po lata spędzone w kopalni, a potem w parlamencie, gdzie toczył boje z samym Churchillem.

Napisana przez Tima Price’a i wyreżyserowana przez Rufusa Norrisa (Small Island, Makbet) doskonała sztuka została nagrana na żywo w National Theatre w Londynie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

www.helios.pl/nowy-sacz/kino-helios/wydarzenie/nye-nt-live-w-helios-na-scenie-790

 

Oto szansa dla CIEBIE na podwójną wejściówkę do Kina Helios na

NYE. NT live w Helios na Scenie

START: 16.06.2024, godz. 15.30

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim przekonaj nas, że to właśnie Tobie należy się bilet na NYE. NT live w Helios na Scenie.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 7 czerwca) do godz. 12.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Reklama