HELIOS NA SCENIE: HAUSER Live in Budapest. Mamy bilety!

HELIOS NA SCENIE: HAUSER Live in Budapest. Mamy bilety!

HAUSER ponownie na wielkim ekranie TYLKO W KINACH HELIOS! Zobacz niezwykły koncert „Rebel With a Cello”, spraw by tegoroczny Dzień Matki był jeszcze bardziej wyjątkowy!

W magiczną noc Stjepan Hauser, uznany na całym Świecie wiolonczelista, wystąpił w Budapeszcie na wyjątkowym koncercie „Rebel With a Cello”. Koncert stanowił muzyczny spektakl wykraczający poza gatunki i granice muzyki klasycznej.

To wyjątkowe wydarzenie było pierwszym solowym występem Hausera tego typu, na którym doskonale połączył klasyczną wirtuozerię z buntowniczym duchem, porywając publiczność od pierwszej sekundy. Publiczność zgromadzona na koncercie z zaciekawieniem śledziła wyjątkowy występ Hausera, który zdefiniował na nowo granice muzyki wiolonczelowej.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

www.helios.pl/nowy-sacz/kino-helios/wydarzenie/hauser-live-in-budapest-w-helios-na-scenie-788

 

Oto szansa dla CIEBIE na podwójną wejściówkę do Kina Helios na

HAUSER Live in Budapest

START: 26.05.2024, godz. 16.00

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, na koncert której wielkiej gwiazdy chciałbyś/chciałabyś się wybrać i uzasadnij swój wybór.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 23 maja) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Reklama