Handzel jutro kończy kampanię. Dziś podpisał zobowiązanie, że nie pozwoli sprzedać majątku miasta

Dziś podczas konferencji prasowej Ludomir Handzel, kandydat Koalicji Nowosądeckiej na prezydenta miasta Nowego Sącza podpisał deklarację, w której zobowiązał się nie wyprzedawać majątku miasta. Poinformował również, że nie ma zamiaru prowadzić kampanii wyborczej w dniach poprzedzających cieszę wyborczą, które przypadają na 1 i 2 listopada.

-W dniu dzisiejszym podpiszę deklarację wyborczą, która jest kwintesencją tego, co chcę jeszcze przekazać. W tej deklaracji zobowiązuje się jako prezydent miasta do nie wyprzedawania majątku Nowego Sącza. Nie wyobrażam sobie, żeby nasze rodowe perły takie jak basen nad Łubinką, Stara Sandecja czy maślany rynek nie pozostały w rękach mieszkańców Nowego Sącza. Nigdy nie pozwolę, żeby tak się stało – powiedział Ludomir Handzel

Podczas spotkania podziękował wszystkim sądeczanom za głosy oddane w pierwszej turze wyborców oraz poprosił o głosy 4 listopada. Zwrócił się również do młodzieży, aby przed wyjazdem na studia udała się do urn wyborczych. Podkreślił, że głosy młodych są dla niego bardzo ważne.

-Bardzo się cieszę z tych słów poparcia, które do mnie docierają. Widzę jak sądeczanie reagują na spotkania, na to, co mówię. Dziękuję za to energetyczne wsparcie- dodał

Podziękował również wszystkim, którzy otwarcie deklarują poparcie względem jego kandydatury jak Bernard Stawiarski czy Małgorzata Belska. Wyraził też ubolewanie, że Iwona Mularczyk nie zgodziła się wziąć udziału w żadnej z zaplanowanych wcześniej debat.

W odniesieniu do pytań o działania kontrkandydatki podkreślił, że od początku był nastawiony na pozytywną kampanię wyborczą i stawia na rozwiązywanie problemów miasta, a nie szkodzenie innym.

Wiem, że pojawia się czarny PR skierowany w kierunku mojej osoby i oszczerstwa całkowicie bezpodstawne zmierzające do pokazywania, że to ja mam być tym, który sprzeda majątek Nowego Sącza, kiedy ewidentnie deklaruję i poprzednimi działaniami wskazywałem na to, że jestem przeciwnikiem sprzedaży spółek czy majątku Nowego Sącza. 

Dodał również, że ma zamiar spotykać się z wszystkimi osobami, którym leży na sercu dobro miasta, bez względu na partie, które reprezentują.

-My pokazujemy, że drogą bezpartyjną można bardzo wiele zdziałać. Jestem otwarty na współpracę z każdym rządem, każdym marszałkiem czy wojewodą i będę działał tylko dla dobra miasta i mieszkańców, a nie jakiegoś ugrupowania politycznego, jakie by ono nie było. 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.