Grzegorz Braun na Sądecczyźnie. W programie podpisywanie gaśnic

Grzegorz Braun na Sądecczyźnie. W programie podpisywanie gaśnic

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun Boże Ciało (30 maja) poświęcił na spotkania z wyborcami na Sądecczyźnie i w Gorlicach. W programie przewidziane jest podpisywanie gaśnic i książek, które uczestnicy przyniosą ze sobą.

Polityk stara się z drugiego miejsca na liście Konfederacji w województwach małopolskim i świętokrzyskim o mandat do Parlamentu Europejskiego, czy jak to sam określił – do eurokołchozu. Poseł słynie ze swoich radykalnych poglądów i dosadnych wypowiedzi. Jak zaznacza, chce dostać się do ,,eurokołchozu”, bo chce walczyć o wolną Polskę i tradycyjną Europę.

Poseł jest przeciwnikiem m.in. Zielonego Ładu, zakazu używania samochodów spalinowych, utrzymywania innych narodów za pieniądze polskich podatników, czy przymusu wprowadzenia euro. Krytykuje także ,,wpychanie się” w wojnę, przymusową transformację energetyczną i pakt migracyjny.

O polityku zrobiło się szczególnie głośno, kiedy w grudniu w Sejmie użył gaśnicy, by zgasić menorę zapaloną z okazji żydowskiego święta Chanuki. Grzegorz Braun od tygodni przemierza region małopolsko-świętokrzyski, by przekonać do siebie wyborców. Podczas spotkań rozdaje autografy na książkach, gaśnicach i przedstawia swój pomysł na Europę i funkcjonowanie w niej Polski. Dzisiaj (30 maja) wyruszył na Sądecczyznę i do Gorlic.

Relacja ze spotkania w Nowym Sączu tutaj —> Grzegorz Braun w Nowym Sączu. Sala pękała w szwach. ,,Precz z komuną, precz…

Harmonogram spotkań:
13:30 Gorlice – rynek
15:00 Krynica-Zdrój – deptak muszla koncertowa
18:00 Stary Sącz – rynek
19:30 Nowy Sącz – restauracja Panorama

Czytaj także: Przysietnica. Sprzeciw części mieszkańców: nie chcemy tutaj wieży widokowej

 

Fot. arch. Grzegorza Brauna/
Facebook 

Reklama