Grybów: w domu przy ul. Grunwaldzkiej odnaleziono ciało mężczyzny

Na ulicy Grunwaldzkiej w Grybowie odnaleziono zwłoki ponad 60 - letniego mężczyzny. Służby ratunkowe zostały zawiadomione przez zaniepokojonych sąsiadów, którzy na co dzień pomagali mu, a tego dnia nie mieli z nim kontaktu.

wsb3

Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego otworzyli drzwi do jego domu.

-Po wejściu do środka znaleźliśmy leżącego na podłodze człowieka, nie dającego oznak życia. Po wstępnym zbadaniu przez naszych ratowników, okazało się że zmarł kilka godzin wcześniej. Chwilę później, koledzy z Zespołu Ratownictwa Medycznego, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili nasze spostrzeżenia - relacjonują strażacy z OSP KSRG Grybów- Biała.

Zwłoki znaleziono 23 lutego tuż po południu. Na miejscu działała Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz druhowie z OSP Grybów - Biała i strażacy z PSP JRG1 z Nowego Sącza. Niestety na pomoc było już za późno.

W tym samym dniu również w Nowym Sączu na ulicy Sobieskiego odnaleziono ciało samotnej 80- letniej kobiety. O tym pisaliśmy TUTAJ

Fot. pixabay

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.