Grybów: traktor przejechał po człowieku

Podczas wykonywania prac gospodarczych 62-letni mieszkaniec Grybowa został przygnieciony przez traktor. Mężczyznę odtransportowano śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Krakowie.

Renault2

31 lipca, około godz. 9.20, dyżurny komisariatu policji w Grybowie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że ciągnik przygniótł mężczyznę – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – Gdy policjanci przybyli na miejsce, przy poszkodowanym stało kilka osób, które próbowały udzielić mu pomocy i czekały na przyjazd karetki pogotowia.

Jak się okazało, nikt nie widział samego wypadku, a zdarzenie zgłosiła żona mężczyzny, która usłyszawszy huk, wybiegła z domu, po czym zobaczyła leżącego na ziemi męża i przewrócony na prawą stronę ciągnik.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas wykonywania prac gospodarczych pojazd z uruchomionym silnikiem, przejechał kołem po 62 – latku i uderzył w stodołę – informuje Iwona Grzebyk - Dulak.

Na miejscu zdarzenia pracowali grybowscy policjanci oraz technik kryminalistyki z sądeckiej Komendy, którzy ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

Poszkodowany mężczyzna został odtransportowany helikopterem pogotowia ratunkowego do szpitala w Krakowie.

O wypadku pisaliśmy TUTAJ. 

Fot. pixabay.com

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.