Grybów. 20-latek wciągnięty przez frezarkę. W działaniach LPR

20-latek podczas uruchamiania frezarki do zrywania asfaltu został wciągnięty przez maszynę. W urządzeniu utkwiły jego nogi. Do zdarzenia doszło w Grybowie.

Około godziny 13.00 dyżurny Komisariatu Policji w Grybowie otrzymał zgłoszenie, że na ul. Jakubowskiego doszło do wypadku przy pracy.

,,Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mężczyzna  podczas uruchomiania  frezarki drogowej do usuwania asfaltu doznał obrażeń kończyn dolnych – poinformowała naszą redakcję komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka KMP w Nowym Sączu.

Strażacy wydobyli mężczyznę. Był on cały czas pod opieką ratowników, którzy podawali mu środki uśmierzające ból. 20-latek został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Tarnowie.

Funkcjonariuszka dodaje, iż obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Powiadomiona została także Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

 

 

Fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.