Gorlicki Mały Mistrz. Było „zanieś przynieś”, żywy pachołek i sztafeta wahadłowa

W czwartek na hali sportowej OSiR w Gorlicach odbyła się kolejna edycja turnieju gier i zabaw dla dzieci „Mały Mistrz”.

wsb3

Impreza była skierowana dla klas 1-3 gorlickich szkół podstawowych. Tym razem w sportowej rywalizacji wzięły udział trzy placówki: MZS nr, MZS nr 5 oraz MZS nr 6.

Otwarcia imprezy dokonali burmistrz Gorlic Rafał Kukla oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach Mariusz Duszowicz.

Nie brakowało wymagających, ale przy tym interesujących konkurencji: zanieś przynieś, slalom z piłką koszykową, sztafeta wahadłowa, celowanie woreczkami do obręczy, żywy pachołek, skoki na skakance, sztafeta z szarfą, sztafeta z dwoma szarfami, skoki z miejsca dodawane, sadzenie ziemniaków, skoki zawrotne przez ławeczkę, tor przeszkód, skoki zawrotne przez ławeczkę, pierścień, rzuty piłka lekarską.

Po 15 konkurencjach zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Miejski Zespół Szkół nr 4 z wynikiem 64,5 punktów. Drugi był MZS nr 6, zaś trzeci MZS nr 5.

W nagrodę szkoły otrzymały puchary, medale i dyplomy. Uczestnicy wzmacniali się jedząc owoce przygotowane przez organizatorów: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wydział Oświaty Kultury i Spraw Społecznych w Gorlicach.

Celem tego przedsięwzięcia było promowanie różnych form zajęć ruchowych oraz promowanie zdrowego trybu życia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]