Gorlice. Podsumowali półkolonię w MZS nr 5

Uroczyste zakończenie miał finisz tegorocznej półkolonii, który odbył się na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5.

PROTEUSSMARZ

Dzieci, uczestnicy półkolonii organizowanej w MZS nr 5 brały udział w szczegółowo opracowanym programie wypoczynku składającym się z wielu atrakcyjnych propozycji odpowiednio dobranych do ich wieku.

W ramach projektu najmłodsi mieli okazję zobaczyć m.in. Komendę Policji i Straży Pożarnej, Karpacką Troję w Trzcinicy, czy ZOO w Krakowie. Dzieci brały także udział w wielu grach, zabawach czy warsztatach. Przeprowadzono z nimi pogadanki profilaktyczne na temat uzależnień, odbył się konkurs na plakat antynikotynowy.

Uroczyste podsumowanie odbyło się w czwartek 5 lipca. Dzieci podziękowały na nim burmistrzowi Gorlic Rafałowi Kukli, Kierownikowi Wydziału Oświaty Kultury i Spraw Społecznych Aleksandrowi Augustynowi oraz opiekunom kolonii.

Półkolonia odbyła się dzięki wsparciu miasta Gorlice.

Źródło: UM Gorlice

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.