Gołkowice Dolne: będzie nowy plac zabaw

W Gołkowicach Dolnych na osiedlu Podlesie powstanie plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Stary Sącz zdobył na tę inwestycję ponad 190 tys. zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Renault2

Boisko ze sztuczną nawierzchnią i plac zabaw zostaną wybudowane tuż przy budynkach spółdzielni mieszkaniowej „Stokrotka” po drugiej stronie drogi biegnącej w kierunku firmy Basso.

- To kolejne dofinansowanie przyznane Gminie Stary Sącz w ostatnich tygodniach. Przypomnijmy, że powodzeniem zakończyły się starania o dotacje na budowę sal gimnastycznych w Gaboniu i Moszczenicy, termomodernizację szkoły w Barcicach, uzbrojenie Strefy Aktywności Gospodarczej, czy nowy wóz bojowy dla OSP Stary Sącz - wymienia Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza.

Budowa placu zabaw i boiska wielofunkcyjnego w Gołkowicach Dolnych zostanie dofinansowana kwotą 190 726 zł. Całość inwestycji będzie kosztować gminę około 300 tys. zł. Plac zabaw ma być gotowy w przyszłym roku.

Fot. UM Stary Sącz. 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.